Asistent farmacist - Sfantu Gheorghe (Jud. Covasna) in Sfântu Gheorghe

Candidatul ideal

Detii diploma de Asistent Farmacist;
Posezi aviz de libera practica valabil;
Esti empatic/a si mereu cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
Iti place sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
Esti atent/a la detalii;
Cauti permanent sa te dezvolti si sa invati lucruri noi;
Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj (suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara experinta )

Descrierea jobului

Vei oferi suport pentru operatiunile curente din farmacie;
Vei fi implicat/a in derularea campaniilor promotionale;
Te vei ocupa de gestiunea stocurilor (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
Vei face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
Vei participa la inventare periodice.

Ce iti oferim:

Pachet salarial motivant;
Un mediu de lucru provocator si dinamic;
Training-uri de specialitate;
Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
Servicii medicale individuale si conditii speciale negociate pentru servicii medicale la diverse clinici;
Conditii speciale negociate pentru carduri de salariu si credite la bancile colaboratoare;
Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.