ASISTENT LOGISTICA SI OFERTARE AGENTIE PUBLICITATE in Bucureşti Sectorul 5

ASISTENT LOGISTICA SI OFERTARE AGENTIE PUBLICITATE

Candidatul ideal

Cerinte ce trebuiesc indeplinite de candidatul ideal:

• Bune abilitati de comunicare, organizare si atentie la detalii

• Persoana autonoma, care poate lucra cu minima supervizare

• Abilitatea de a planifica, organiza si facilita sarcinile, avand capacitatea de a-si stabili prioritatile

• Capacitate de a lucra in conditii de stres si de a se incadra in termenele de livrare

• Orientare catre client si rezultat

• Studii superioare - finalizate/ultimul an

• Cunostinte foarte bune Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) si Internet

• Limba Engleza – mediu, scris si vorbit

Descrierea jobului

- Gestionarea portofoliului de proiecte alocate;

- Ofertarea celor mai potrivite produse in raport cu cerintele clientilor;

- Feedback oferte realizate si reofertare;

- Gasirea celor mai buni furnizori in functie de solicitarile primite;

- Coletarea comenzilor primite;

- Completarea AWB-urilor pentru transportator;

- Urmarirea permanenta a livrarilor de marfa;

- Organizarea, planificarea si controlul executiei proiectelor si respectarea bugetului alocat de client;

- Mentinerea unui grad de satisfactie inalt din partea clientilor, inclusiv post-ofertare;

- Rezolvarea problemelor aparute in relatia cu clientii/furnizorii (colete nelivrate, probleme de ordin tehnic etc.)

Descrierea companiei

Eurofocus SRL este o agentie de publicitate ce inglobeaza 13 ani de activitate. Suntem importator direct de materiale promotionale din Europa si Asia, prezenti pe piata si prin magazine online de materiale promotionale.

Despre companie

Agentie de publicitate full service