Asistent manager in Cluj

Esti o persoana ambitioasa, determinata, perseverenta si muncitoare? Atunci te asteptam sa te alaturi echipei noastre. Cautam o persoana doritoare de dezvoltare personala si profesionala continua, cu abilitati de comunicare, de organizare si de planificare dezvoltare.

CERINTE MINIME:
• Studii medii/superioare;
• Capacitate de asimilare rapida a noilor cunostinte
• Persoana cu atentie sporita pentru detalii si acuratete
• Experienta in operarea calculatorului: cunostinte bune de operare Ms Office (Excel, Word) cat si cunostinte de contabilitate primara
• Persoana capabila sa-si gestioneze timpul eficient ;
• Experienta in vanzari contituie un avantaj.
• Valorile de baza ale candidatului trebuie sa fie: corectitudinea, responsabilitatea si seriozitatea
• Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
• Disponibilitate pentru un program full-time

RESPONSABILITATI:
• Preluarea si gestionarea mesajelor, a apelurilor telefonice si a corespondentei;
• O buna relationare cu clientii;
• Inregistrarea documentelor specifice domeniului de activitate;
• Redactare de contracte,cereri, oferte, e-mailuri si documente
• Postarea diverselor anunturi in mediul online
• Contabilitate primara: emite facturi, avize, chitante, tine registrul de casa etc.

OFERIM:
• Posibilitatea de dezvoltare profesionala
• Incheierea unei colaborari pe termen lung
• Salariu atractiv
• Bonusuri in functie de performanta
• Un mediu de lucru placut

Despre companie

Beneficiind de expertiza și fundamentul operațional al unei echipe de specialiști dedicați cauzei sale și integrând totodată un concept urbanistic aflat în tendințele de locuire contemporane actuale, Estimo Residence își propune să devină un complex în care funcțiunea de locuire să fie definită de către atributele binomului calitate- confort. Pe întregul parcurs al derulării investiției pe care o interprindem pentru Dumneavoastră, viitorii membrii ai comunității noastre Estimo, am reunit componentele acestor repere printr-o atentă și complexă selecție. Întregul rezultat va face parte integrată din viitoarea zonă metropolitană pe care actualmente municipiul Cluj-Napoca o promovează la nivel logistic pe toate palierele sale administrative.