Asistent Manager in Focşani

AutoMond isi mareste echipa!

Cautam Asistent Manager!

Postul este disponibil in Focsani Cerinte:

-  Experienta minim 2 an de zile intr-o pozitie similara; -  Cunoasterea limbii engleze;

-  Permis de conducere categoria B -  Cunoştinţe de operare PC, Pachetul Office

-  Foarte bune abilităţi de organizare, planificare şi coordonare;  -  Orientare spre obiective şi rezultate;

-  Capacitate de a respecta termene limită

-  Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă

-  Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp  -  Capacitate de a respecta termene limită  -  Atenție către detalii

-  Plăcerea și abilitatea de a învăța lucruri noi

-  Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate

Responsabilitati:

-  Indeplinirea activităților zilnice -  Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice  -  Primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate  -  Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice  -  Preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați  -  Redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activității zilnice  -  Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail  -  Actualizarea bazei de date documente  -  Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management

-  Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Oferim:

-  Mediu de lucru stabil, contract perioada nedeterminata -  Standard de lucru modern -  Pachet salarial negociat in urma interviului .