Asistent manager, contabil primar in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Cerinte:
Persoana serioasa, rabdatoare, punctuala, dornica de munca, comunicativa, sa poata sa lucreze in echipa.
Bun cunoscator program de contabilitate WinMentor
Cunoscator legislatie contabila primara
Cunoscator formulare contabilitate primara
Cunostinte limba engleza sau italiana ( scris si vorbit)
Salariu se stabileste la interviu
Interviul va avea loc in urma verificari CV-urilor

Descrierea jobului

Responsabilități:
- relationare cu clientii (telefonic sau direct);
- intocmire documente specifice activitatii firmei;
- evidenta gestiune (intrari, iesiri, etc); descarcare de gestiune;
- ordonare/arhivare documente;
- responsabilitate privind gestiunea scriptica - urmarirea debitelor si a recuperarii lor;