Asistent manager Customer Support & Marketing in Bucureşti Sectorul 5

Zazyro Grup, isi mareste echipa!

Asadar, ne dorim in echipa noastra un coleg muncitor si organizat, care sa contribuie la dezvoltarea departamentului, in vederea atingerii obiectivelor companiei.

Pentru a fi de succes in echipa noastra, trebuie să fii motivat si pasionat de ceea ce faci, sa stii sa relationezi cu clientii si sa fii creativ, dispuns in permanenta sa preiei initiativa si sa generezi rezultate rapide si eficiente.

Principalele tale responsabilitati vor fi :

  • gestionarea relatiei cu clientii;
  • rezolvarea solicitarilor venite din partea clientilor;
  • realizarea postarilor pe platformele de socializare (Facebook, Instagram )
  • implicarea in organizarea diverselor evenimente, la nivel de companiei;
  • redactarea diverselor articole si postarea acestora pe platformele social media sau pagina web a companiei;
  • realizarea materialelor promotionale si campaniilor de promovare a societatii.
  • elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management.

Calitatile de care ai nevoie pentru a face parte din echipa noastra:

  • Studii superioare finalizate constituie avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
  • Bune cunostinte MS Office;
  • Cunoasterea platformelor social media;
  • Experienta in pozitii similare rconstituie avantaj;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Creativitate si implicare;
  • Flexibilitate si capacitate de a rezolva probleme;
  • Capacitatea de a respecta termene limita.

NUMAI CANDIDATII CARE RASPUND ACESTOR CERINTE VOR FI CONTACTATI.

Beneficii oferite:

  • Oferta salariala atractiva, corelata cu performanta;
  • Mediu de lucru prietenos si suport continuu din partea echipei;
  • Sansa de a face parte dintr-o echipa stabila si de succes;
  • Telefon, laptop, traininguri de specialitate.