Asistent Manager- Secretara in Braşov

CANDIDATUL IDEAL: Dorim extinderea echipei cu o persoana de sex feminin pentru functia de secretară-Asistent manager

Cerinte:

- studii superioare preferabil profil economic;

- Bune cunostinte a limbii engleze - Minim 1 ani experienta intr-o pozitie similara;

- Cunostinte PC - cunostinte foarte bune MS OFFICE (Word, Excel, navigare internet);

- cunostinte de secretariat;

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;

- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;

- capacitate de a respecta termene limita;

- atentie catre detalii;

- placere si abilitate de a invata lucruri noi;

- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;

-persoana flexibila si rezistenta la stres - persoana responsabila, comunicativa si de incredere

- aptitudini organizatorice, proactivitate

- experienta in lucrul cu echipamentele de birou

Alte competente:

- Abilitati excelente de comunicare

- Competente dezvoltate de organizare si planificare

-Atentie distributiva si capacitate de concentrare

- Proactivitate si sociabilitate,

- Persoana disponibila unui orar de lucru prelungit.

- Prezenta agreabila;

Vor fi selectate doar CV-urile insotite de poze.

RESPONSABILITATI : - introducerea facturilor in SAGA; - sortare si distribuire corespondenta; - arhivare documente; - elaborare si redactare rapoarte, analize specifice, documente si situatii solicitate de managementul companiei; - indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat; - asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail - actualizarea bazei de date documente; - asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei. -preluarea apelurilor telefonice -activitati de protocol -relatia cu furnizorii de servicii - Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat. - tine evidenta registrelor de intrare/iesire a documentelor; - alte activitati specifice postului; -alte sarcini trasate de conducere;