ASISTENT TRANSLATOR cu limba rusa in Bucuresti

Clientul nostru reprezinta o companie multinationala si un jucator important in industria de retail.

Cerinte:

— Studii universitare (reprezinta avantaj);
— Foarte bune abilitati de organizare, comunicare si relationare;
— Capacitatea de a gestiona activitati multiple in termene stabilite;
— Cunostinte de limba rusa (scris si vorbit) – nivel avansat si limba engleza – nivel mediu;
— Cunostinte operare PC (Windows, Pachet Office, Internet, Outlook).

Responsabilitati:

— Asigurarea suportului administrativ si de traducere/interpretari (romana/rusa/engleza);
— Elaborarea si redactarea documentelor, rapoartelor, analizelor si situatiilor solicitate;
— Participarea la sedinte periodice, in calitate de translator.

Doar candidatii eligibili vor fi contactati. Multumim pentru interesul acordat!