Asistenta stomatologic in Bucuresti

Cautam pentru postul de asistenta stomatologie o persoana dinamica, pozitiva, profesionista, cu studii finalizate de asistent medical generalist.
Preferabil cunoasterea materialelor, instrumentarului specific si manoperelor.

Descrierea jobului

- Asistarea medicului in tratamentul stomatologic
- Pregătirea și sterilizarea instrumentelor necesare
- Pregatirea materialelor necesare tratamentelor dentare conform instructiunilor medicului
- Dezinfecția cabinetului
- Program de 8 ore in doua ture
- Se ofera salariu motivant cu posibilitatea cresterii in functie de performante

Asteptam CV-ul dumneavoastra , iar daca acesta va fi selectat, va vom astepta cu drag la un interviu!

Despre companie

Avand o experienta de peste 15 ani in domeniul medicinii dentare si dispunand de un colectiv de tehnicieni dentari cu o inalta pregatire profesionala, gata sa faca fata oricarei provocari in acest domeniu de activitate. Firma noastra a reusit sa numere printre clientii sai fideli, clinici de prestigiu din Bucuresti si din intreaga tara.