Automatist secții de producție in Iaşi

Automatist secții de producție

Data limita pentru aplicarea la acest job este: 29.11.2020

De 65 de ani facem echipă pentru a oferi medicamente valoroase terapeutic și a face semenilor sănătatea și viața mai bună.
Pentru a ne atinge acest scop avem nevoie de colegi pe postul de

Automatist în cadrul secțiilor de producție

Ne dorim de la noul coleg:

  • Să fie absolvent de liceu cu atestat profesional (calificare) de automatist / mecatronist / electromecanic
  • Să aibă abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru, de comunicare şi de lucru în echipă, spirit de iniţiativă,
  • Să aibă capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate,
  • Să fie disponibilil pentru lucrul în schimburi (inclusiv schimbul III),
  • Eventuala experienţă în domeniu poate constitui un avantaj.

Responsabilitățile sale vor fi:

  • Asigurarea bunei funcţionări şi a întreţinerii din punct de vedere al automatizării a echipamentelor şi instalaţiilor prin:
  • Realizarea activităţii de întreţinere preventivă pentru echipamentele de automatizare, în conformitate cu Programul de Întreţinere Preventivă,
  • Efectuarea intervenţiilor pentru eliminarea defecţiunilor şi avariilor la echipamentele de automatizare,
  • Inregistrarea executării lucrărilor programate sau accidentale la echipamentele de automatizare, în conformitate cu cerințele Regulilor de Buna Practica de Fabricație,
  • Executarea testelor din documentaţia de calificare (calificarea instalării, calificarea operaţională şi calificarea performanţei).

Oferim:

  • Angajare full time
  • Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu
  • Traininguri de specialitate
  • Pachet salarial atractiv (tichete de masa, prime sărbători legale, alte beneficii financiare)
  • Transport gratuit la / de la locul de muncă pe raza municipiului Iași