BACK OFFICE - ASISTENT MANAGER ( NU SECRETARA) in Braşov

Criterii de selecție 

  • Peste 5 ani experiență în Management, Vanzari, Office / Back-office / Secretariat

Ce reprezintă criteriile de selecție?

Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

Descrierea jobului

1. ESTI IN CAUTAREA UNEI NOI PROVOCARI?
2. AI PUTERE DE MUNCA, DORINTA DE REUSITA SI CURAJ?

DACA RASPUNSUL TAU ESTE "DA" VIZUALIZEAZA, TE ROG, www.internationaltibecom.ro si cleansea.ro
SI INCA IN CONTINUARE DORESTI JOBUL, ATUNCI TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA

CERINTE:
EXPERIENTA IN DOMENIU
LB. ENGLEZA SI/SAU ITALIANA FOARTE BINE ( SCRIS, CITIT, VORBIT),
OPERARE PC,
CONTABILITATE PRIMARA,
PERMIS CONDUCERE
SI MAI ALES PUTERE DE MUNCA

RESPONSABILITATI :
ASISTARE/COMPLETARE ACTIVITATE MANAGER
REALIZARE RAPOARTE
SECRETARIAT
FACTURARE

venit minim 2.300 lei NET/luna + alte beneficii