Beauty Adviser YVES ROCHER in Sibiu

Candidatul ideal

Studii medii/ studii superioare;
Excelente abilitati de comunicare;
Abilitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;
Persoana sociabila, cu initiativa, avand simtul raspunderii;
Abilitati de a stabili usor relatii cu oamenii, capacitate de convingere;
Experienta pe un post similar (constituie avantaj);

Descrierea jobului

Relatia directa cu clientii;
Consilierea clientilor in alegerea variantei optime (sfaturi, recomandari, prezentarea produselor firmei si evidentierea anumitor avantaje in functie de cerintele clientului);
Cunoasterea amanuntita, promovarea si vanzarea produselor;
Gestionarea lunara a stocului de marfa;
Intocmirea actelor zilnice;
Mentinerea si promovarea imaginii marcii.