BEAUTY ADVISOR / MAKE UP ARTIST in Bucuresti

Candidatul ideal

isi mareste echipa prin deschiderea a 3 noi magazine :)
Ne dorim ca viitorii colegi sa aiba:

  • Orientarea catre client, comunicarea si adaptarea rapida intr-o echipa sunt abilitatile necesare candidatului ideal.
  • Experienta in vanzari nu este obligatorie , insa constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Ce ai de făcut :

*Consilierea clienților și promovarea produselor noastre
*Menținerea curățeniei în magazin
*Verificarea și menținerea în stare buna a testerelor
*Recepționarea mărfii
*Inventare săptămânale
*Flash make-up clientelor
* Întocmirea actelor zilnice ( contabilitate primară)
*Realizarea planului de vânzări zilnic

Ce oferim noi:

*Salariu fix motivant
*Bonus lunar în funcție de atingerea indicatorilor de performanță
*Bonuri de masă de 20 lei/ zi
*Pachet de produse gratuite după 3 luni și schimbarea acestora gratuit de fiecare dată cand se termină
*Training-uri de Make-up
*Concursuri lunare motivante cu premii în produse sau vouchere la parteneri
*Posibilitatea de avansare în cardul companiei

Informatii aditionale

*Activitatea se bazează pe statul în picioare mare parte din timp
*În perioadele aglomerate este necesar să se facă ore suplimentare
*Se ridică și se cară cutii până la 10 kg