Beauty Trainer / Cosmetician, Terapeut in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Persoana potrivita pentru noi, este o tanara cu dorinta de dezvoltare si perfectionare continua.
Atitudine deschisa, sociabila, atenta la detalii, simt estetic dezvoltat, abilitati excelente de comunicare, motivata.
Este important sa fie atenta la nevoile clientilor si sa ii ofere cele mai bune solutii, conforme cu studiile clinice oferite de producator.
Cunostintele medicale si minim un an de experienta in domeniul tratamentelor beauty faciale si corporale, constituie un avantaj.
Disponibilitate deplasari in tara si in strainatate.

Descrierea jobului

Beneficii:
Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performante
Training de specialitate pentru toate echipamentele din cadrul firmei
Mediu de lucru placut
Responsabilitati:
Observa activitatea, monitorizeaza si ofera feedback peronalului monitorizat.
Elaboreaza, planifica si livreaza programe de training si dezvoltare pe baza solicitarilor.
Ofera suport in identificarea nevoilor de training.
Ofera suport in administrarea / organizarea de training-uri sau alte evenimente destinate invatarii.
Centralizeaza evaluari dupa curs / follow up curs
Realizarea unor raportari in urma training-urilor oferite