Bucătar / Ajutor Constanta in Constanţa, Judetul Constanta

Candidatul ideal:

  • Experienta in domeniu (specialitate): minim 1 an;
  • Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj;
  • Cunoasterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor;
  • Cunoasterea sortimentelor de alimente;
  • Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
  • Organizare si multi-tasking;
  • Capabil sa respecte dead-line-uri;
  • Usurinta de a respecta un program de lucru flexibil.

Responsabilitati Bucatar/Ajutor Bucatar:

  • Verifica si raspunde de calitatea si gramajul produselor culinare si de cofetarie;
  • Mentine costurile cu materia prima la un nivel optim;
  • Verifica şi gusta toate preparatele pregatite, facand retuşurile necesare inainte de vanzarea lor;
  • La sfarsitul zilei de lucru, organizeaza curatenia şi ordinea sectiei de care raspunde;
  • Te rugam trimite-ne un CV aplicand la anunt pe, platforma www.mynextjob.ro

Despre companie

Restaurant cu specific pescaresc