Buldoexcavatorist cu experienta in Bucureşti Sectorul 1

Firma de instaltii electrice angajeaza buldoexavatorist, minim un an experienta.

Se va lucra pe Buldo New Holand sau Komatsu. Permis categoria C este obligatoriu.

Salariu atractiv in functie de experienta, bonuri de masa, se ofera cazare pentru persoanele din provincie.

BULDOEXCAVATORIST - Responsabilitati

1.Identifică terenul,
- Traseele ce urmează a fi efectuate trebuie identificate cu exactitate
- Riscurile potenţiale sunt identificate cu responsabilitate în vederea luării măsurilor de minimizare a acestora în timpul exploatării utilajului.
- Materialele cu grad de risc ridicat sunt identificate cu responsabilitate.
- Cazurile speciale care necesită ghidarea în timpul exploatării sunt stabilite cu atenţie
2.Pregăteşte utilajul pentru excavare.
- Deplasarea buldoexcavatorului în frontul de lucru se face prin executarea cu atenţie a
comenzilor, conform procedurilor de lucru. -Informaţiile privind asigurarea condiţiilor de desfăşurare în siguranţă a excavării sunt
analizate cu atenţie.
3. Efectuează operaţia de excavare a straturilor
4. Remediază neconformităţi
- Eventualele neconformităţi sunt identificate prompt, acţionând operativ pentru soluţionarea acestora.
 -Este obligat sa se prezinte la serviciu la ora fixata in program, odihnit, in tinuta corespunzatoare si sa respecte programul stabilit;

V-a raspunde personal de:
- integritatea autovehiculului pe care il are in primire;

- intretinerea autovehiculului,

- exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;

- tine evidenta valabilitatii tuturor documentelor si verificarilor vehiculului

- indeplineste si alte atributii prevazute de lege

Despre companie

SC General ElectroProexim SRL este o societate infiintata in anul 1992, ce activeaza in domeniul instalatiilor electrice civile si industriale executand si proiectand lucrari in domeniul de tensiune 0,4-110kV