Camerista in Bucureşti

Candidatul ideal:

Cautam persoane serioase, punctuale, bine organizata si care sa arate respect clientilor si echipei.
Persoane pozitive, vesele, deschise sa invete si sa evolueze
Rezistenti la stres si la munca fizica

Descrierea jobului

Norma penru cameriste este de 14 camere/zi . 35 de minute/camera pt check out si 15 minute/camera pentru intretinere sunt timpii ceruti.

Daca vi se cer mai multe camere acestea sunt platite suplimentar

Beneficii:

Se ofera asigurare medicala privata _ Medlife

Se ofera masa calda tuturor angajatilor in cadrul hotelului

Concediu platit 22 zile/an. Toate benficiile.

Te rugam trimite CV -ul tau.

Despre companie

Căutarea şi angajarea talentului potrivit pentru organizaţia dumneavoastră este una dintre cele mai mari oportunităţi de creştere a valorii în companie.