Care assistant - Marea Britanie in Bucuresti

Candidatul ideal

Angajam care assistant/ingrijitori persoane cu contract permanent de munca in Ipswich, Suffolk, Marea Britanie.
Acceptam si CUPLURI!
Cerinte:
- Limba engleza la nivel conversational- obligatoriu;
- Permisul de conducere cat. B;
- Experienta nu este necesara.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Vizite la domiciliu pentru a asista clientii cu activitatile de zi cu zi, igiena personala, mancare si medicamente.

Beneficii:
- Contract de munca permanent;
- De la £8.80 la £9.40 pe ora in functie de zilele in care se lucreaza si de calificari;
- Concediu platit;
- Pensie la locul de munca;
- Instruire si cursuri gratuite;
- Uniforma furnizata;
- Cazare asigurata in prima luna;
- Bletul de avion se deconteaza dupa primele 3 luni de activitate.