Casier pariuri sportive in Oţelu Roşu

Candidatul ideal

CERINTE
- studii medii;
- cunostinte de operare PC - nivel mediu;
- atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
- persoana echilibrata, responsabila, constiincioasa;
- loialitate, corectitudine si seriozitate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- Informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare;
- Incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice;
- Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
- Intocmirea zilnica a documentelor contabile primare;
- Crearea unui mediu ambiental placut pentru jucatori.

BENEFICII
- Salariu MOTIVANT, bonuri de masa / BONUSURI atractive;
- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Training GRATUIT si perioada de acomodare;
- Oportunitatea unui loc de munca stabil;
- Program de lucru FLEXIBIL;
- Oportunitati de promovare;
- Echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

Recrutam in localitatile: BUFTEA, SNAGOV, CORBEANCA, BRAGADIRU, IASI, PIATRA NEAMT, SANTANDREI (jud BIHOR), PLOIESTI, SIBIU, SACELE, BRASOV, TARGU MURES, TARNAVENI, BISTRITA, CRAIOVA, GIURGIU, BAILESTI, OTELU ROSU, CONSTANTA, SLOBOZIA.