Casier si Consilier Vanzari in Constanţa

Candidatul ideal

Ce cautam noi?

  • Să fii entuziasmat si pasionat de fashion;
  • Abilități de comunicare pentru a consilia clienții noștri;
  • Inițiativă și implicare pentru a perfoma într-o companie multinațională;
  • Să fii responsabil, corect și atent la detalii pentru activitățile ce țin de încasare și operarea stocului;
  • Să fii dornic să înveți lucruri noi și să fii implicat alături de echipa noastră.

  • Nu-ți cerem experiență, trebuie să ai doar:
  • Minim studii medii;
  • Punctualitate și amabilitate în interacțiunea cu clienții;
  • Abilități de operare PC – dar suntem conștienți că totul se învață.

Descrierea jobului

  • Ofera informatii relevante despre specificul brandului si a trendurilor actuale;
  • Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin;
  • Realizează receptia produselor;
  • Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate de catre manager;
  • Realizeaza targetul de vanzare alocat;
  • Operarea caselor de marcat si incasarea banilor.

  • Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix și bonusuri de performanță;
  • Tichete de masa;
  • Training specializat;
  • Alte tipuri de bonusuri și prime;
  • Oportunități de promovare în cadrul companiei.