Cautam Mecanici si Electricieni Auto! Angajare imediata! in Ilfov

Candidatul ideal

  • Experiență in industria auto;
  • Experienta anterioara pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.
  • Atitudine pozitivă și dorință de învățare.
  • Experienta si cunostinte in reparatii auto, mentenanta si diagnoza.
  • Program - Electrician auto : Luni - Duminica, in ture, se lucreaza 2 weekend-uri pe luna (platite in plus, conform legii)
    Program - Mecanic Auto: Luni - Duminica, in ture, se lucreaza 2 weekend-uri pe luna (platite in plus, conform legii) - primele 3 luni se lucreaza doar tura de dimineata.

    Locatie : Sos. Odaii, zona Baneasa, sector 1 Bucuresti (soseaua de centura a Capitalei);

    Descrierea jobului

    Responsabilitati - Electrician Auto;

  • Diagnoza;
  • Interventii la sistemele electrice;
  • Schimbarea si pregatirea componentelor electrice;

  • Responsabilitati - Mecanic auto:
  • Identificarea problemelor tehnice ale automobilelor si rezolvarea acestora;
  • Suport pentru sisteme mecanice / electrice și aplicații de diagnosticare.
  • In general lucrari de mentenanta.

  • Ce oferim?
  • Mediu de lucru sigur, stabil;
  • Formare profesionala gratuita;
  • Pachet salarial incepand cu 3200 lei net, sau mai mult, in functie de experienta si aptitudini;
  • Tichete de masa, asigurare medicala privata;