Reprezentant zonal Bucuresti acesorii Mobilier si Tehnico Sanitare ( Area Sales Manager) in Bucuresti

Cautam reprezentant zonal cu experienta in domeniul electrocasnicelor, accesorilor de mobilier sau tehnico sanitare.

Brand german consacrat de peste 90 de ani din domeniul chiuvetelor si a bateriilor prin firma activa de peste 10 ani in Romania cauta Reprezentant zonal cu domiciliul in Bucuresti.

Cerinte:

-experienta cel putin 3 ani in vanzari. Avantaj: cunoasterea pietei de electrocasnice si de tehnico-sanitare.
-organizat, dinamic, spirit de raspundere

• -dezvoltarea vânzărilor de pe zona alocată (racolarea de noi pieţe, analizarea concurenţei)
-bune abilitati de comunicare

Se ofera pachet salarial competitiv: salar net + bonus vanzari + laptop, telefon + masina.
• Oportunităţi de dezvoltare + traininguri

Responsabilitati:
-responsabilitate fata de brand si targeturile tintite

Obiectivul principal:
Dezvoltarea afacerii companiei în aria repartizată prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii alocaţi, respectând standardele şi politicile companiei.