Comisionar Distribuție in Alba Iulia

Descrierea postului:Pregătirea comenzilor pentru clienți conform graficului de livrăriAsigurarea că marfa comisionată corespunde 100% cantitativ și calitativ cu comanda clientului și menținerea legăturii cu acesta pentru a lămuri eventualele neclarități.Etichetarea și placarea corespunzatoare a comenzilor ce urmează a fi livrate, verificarea termenelor de valabilitate ale produselor,Asigurarea prezenței sortimentului de marfă disponibil pe raion, de pregătirea și participarea la inventare. Cerințe: Lucrați cu plăcere în colectiv şi impresia pe care o lăsaţi în relaţiile cu clienţii noştri este de amabilitate şi competenţă.Puteţi să lucraţi rapid şi conştiincios şi sunteţi oricând gata să vă oferiţi ajutorul.Dețineti permis de conducere Oferta: Salariu atractiv și tichete de masaBeneficii*:Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătateOportunitatea unei cariere într-o companie multinațională *acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate