Confectioneri si montatori PVC in Ilfov

Recrutam:

  • Persoane organizate si dinamice;
  • Cu abilitatea de a efectua sarcini repetitive;
  • Persoane responsabile, muncitoare si cu spirit de echipa;
  • Ne intereseaza punctualitatea si seriozitatea oamenilor;

Descrierea jobului;

  • Realizeaza debitarea, prelucrarea sau asamblarea profilelor PVC in conformitate cu prevederile documentatiei si a instructiunilor de lucru
  • Asigura si urmareste realizarea procesului de infoliere in conformitate cu intructiunile de lucru;
  • Realizeaza debitarea sticlei, a ramelor sau a geamurilor termoizolante in conformitate cu cerintele documentatiei tehnice;
  • Gestioneaza consumurile de materiale, urmarind respectarea planurilor de productie.

Experienta nu este necesara.
Fabrica isi are sediul in comuna AFUMATI, jud ILFOV
Pentru persoanele care nu sunt din BUCURESTI, oferim cazare gratuit.

Despre companie

Producem și comercializăm, la nivel național și internațional, tâmplărie din PVC sau aluminiu, rulouri, obloane, glafuri și plase contra insectelor. Suntem prezenți pe piața de ferestre și uși din România de peste 15 ani. În acest timp am creat o echipă de profesioniști orientati către inovație și performanță iar prin caliatea produselor și a serviciilor noastre am dovedit că suntem un producător și un partener de încredere. Investim permanent în tehnologii moderne de producție ferestre și uși. Acest lucru ne garanteaza ca produsele noastre vor avea același nivel de calitate si precizie iar clientii nostri se vor bucura de produse şi servicii de înaltă calitate ce se remarcă prin rezistenţă, fiabilitate și stil.