Consilier Imobiliar-Salariu FIX+Bonusuri de pana la1000 Euro in Cluj Napoca

Candidatul ideal

În primul rând își dorește Un Nou Început . Este deținător de permis categoria B.
Este serios și are bune calități de comunicare, îndreptate spre o dezvoltare continuă.
Învață, este pozitiv, perseverent și își desfășoară activitatea în domeniul imobiliar cu mult entuziasm.
Îl reprezintă profesionalismul, deoarece dorește să avanseze și să se dezvolte atât financiar cât și spiritual.
Pentru el întâlnirea cu clienții, cercetarea pieței imobiliare și negocierea, reprezintă o plăcere și face din asta o pasiune !

Dacă candidatul a avut o experiență anterioară în vânzări, poate să îl ajute în procesul de selecție.
Crezi că te regăsești în calitățile unui consilier imobiliar Suiradiv?

Descrierea jobului

Comunicarea cu clienții și sprijinirea acestora în luarea celei mai bune decizii.
Negocierea prețurilor proprietăților imobiliare, astfel încât să coreleze cu cel al pieței.
Gestionarea bazei de date și verificarea acesteia, pentru a identifica apariția unei noutăți.
Menținerea de relații bune cu clienții, pe tot parcursul procesului de tranzacționare a proprietăților.

Ce îți oferim? :
Salariu Fix
Laptop, telefon, mașină
Logistică
Implicare continuă în dezoltare
Echipamente de muncă
Sprijin și Susținere pentru a evolua
O echipă dinamică, în care să te simți apreciat
Posibilitatea de a avansa într-un timp scurt
Bonusuri extra salariale, în funcție de performață
Venituri atractive cuprinse între 2500-7600 lei lunar

Suiradiv, oferă un nou început!