Consilier pacienti - Dispozitive medicale - Showroom Novak H in Bucuresti

Candidatul ideal

este o persoana ambitioasa si plina de energie, care a lucrat anterior in domeniul medical sau are cunostinte minime in acest domeniu.
Sa stie sa zambeasca si sa fie placuta, cu ea insasi si cu cei din jur. In firma noastra, regula este ca tu sa ai o atitudine pozitiva, iar apoi sa transmiti starea de bine si altora si incerci sa faci experienta celor din jur cat mai placuta.
Sa comunice prietenos si cald, insa cu profesionalism, cu persoanele cu care intra in contact. Lucram in servicii medicale, asadar este foarte important sa stim cum sa comunicam cu pacientii nostri, astfel incat acestia sa nu plece cu mai multa durere de cap decat cu cea cu care au venit la noi.
Sa fie dispusa sa invete, sa se dezvolte atat profesional, cat si profesional si sa inteleaga ca oamenii din echipa noastra daca nu se dezvolta, nici firma noastra nu se dezvolta.
Sa fie organizata, chiar foarte organizata si harnica.Sa fie descurcareata si persistenta. Cand primeste o sarcina de rezolvat, sa nu se opreasca pana nu gaseste solutia.

Descrierea jobului

Va gestiona apelurile telefonice si corespondenta electronica.
Va masura pacienti si le va oferi acestora informatiile necesare si produsul **(articol medical ) necesar de care are nevoie
Va efectua programari, modificari si confirmari si va intocmii actele in colaboare cu CAS din Bucuresti
Va inregistra pe casa de marcat incasari pentru produsele vandute catre pacienti.
Va tine evidenta incasarilor
Va trimite raportul zilnic, lunar,

Ce abilitati extra ne-ar placea sa gasim la aceasta persoana?
Ar fi un plus sa stie sa lucreze in Excel si Powerpoint.
Ne-ar placea daca ar stapani limba engleza la nivel conversational.
Ar fi un plus sa aibe cunostinte de contabilitate primara: evidenta Registrul casei, chitante, dispozitii de plata.

Ce oferim?
1. mediu de lucru placut, cald si foarte prietenos
2. salariu competitiv
3. oportunitati de training si specializare national si in afara tarii
4. biblioteca cu carti pentru dezvoltare personala si profesionala
5. seriozitate: vei primi salariul si alte avantaje fara intarzieri - de fiecare data!
6. alte cadouri si surprize