CONSILIER VANZARI-BABYNA PROMENADA MALL in Bucureşti

Candidatul ideal

-Minim Studii medii
-Placerea de a lucra intr-un magazin cu articole de fashion pentru copii
-Experienta in vanzari sau intr-un post similar constituie avantaj
-Amabilitate, flexibilitate, spirit de echipa, initiativa,punctualitate

Descrierea jobului

  • Organizeaza magazinul din punct de vedere ai imaginii( receptie marfa,etichetare , aranjare produse, curatenie)
  • Promovarea produselor
  • Identificarea nevoilor clientilor
  • Asigurarea de asistenta si consilierea clientilor in achizitionarea de produse
  • Operare calculator si casa de marcat
  • Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix 2000 lei NET + sistem de bonusare in functie de performante )
  • Decontare abonament transport
  • Program de lucru flexibil in ture ,40 ore/saptamana , 2 zile libere/saptamana.