Consilier vanzari mobila in Timisoara

Candidatul ideal

experienta in vanzarea de mobilier
nivel ridicat de angajament, munca în echipă și motivație
experienta in relatiile cu clientii
putere de a gestiona situatiile dificile
atitudine prietenoasa si rezistenta la stres
atitudine proactiva si afinitate pentru cifre
puteti comunica cu clientii intr-un mod relaxat si prietenos
puneti un puternic accent pe performanță, calitate si pe satisfactia clientului
sunteti ambitios si perseverent

Descrierea jobului

Veti consilia clientii si veti comercializa mobilier de diverse tipuri
Obtineti rezultate deosebite in vanzari
Veti consilia clientul de la intrarea acestuia in magazin si pana la finalizarea procesului de vanzare, inclusiv post vanzarea
Veti participa la amenajarea atractiva a magazinului
Veti participa la modul de afisare a preturilor in magazine pentru a asigura o cat mai buna vizibilitate si transparenta
Veti atrage noi clienti si ii veti fideliza pe cei vechi

Noi oferim
Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltare a carierei
scolarizari si formari interne
un loc de munca sigur, diversificat si cu responsabilitati
mediu de lucru placut intr-o echipa motivata
un venit competitiv, peste nivelul pietei