Consultant financiar (activitate doar cu comision) in Timisoara, Bucuresti, Braşov

CANDIDATUL IDEAL

Sa fie sociabil si atent la detalii

Cunostinte medii de Microsoft Office

Dispus sa invete (iti vom oferi noi tot ce ai nevoie)

Gandire pozitiva si incredere in sine

Ambitios si organizat

Candidatul ideal are varsta intre 19 si 35 de ani, insa pot fi si exceptii daca indeplinesti toate criteriile de mai sus.

RESPONSABILITATI/ BENEFICII

Job-ul presupune lucru independent, poti face intalniri atat cu echipa cat si cu clientii la orele stabilite de comun acord, acestea fiind online.

TIMP NECESAR:

- PART-TIME: minim 2 ore pe zi

- FULL-TIME: intre 6 si 8 ore pe zi

Despre companie

DESCRIEREA COMPANIEI Partener OVB - Compania noastra se extinde constant. Daca vrei si tu sa faci parte din frumoasa noastra echipa care schimba vietile multor oameni prin educatie financiara, suntem aici sa te cunoastem. Avem o echipa tanara si dinamica de vanzari si ne-am propus sa schimbam mentalitatea oamenilor din aceasta tara prin educatie financiara. Facem parte dintr-un domeniu cu un potential enorm de crestere, fiind pe primul loc atat la nivel European cat si in Romania.