Consultant produse dermato-cosmetice in Cluj Napoca

Consultant produse dermato-cosmetice

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important brand de produse de ingrijire personala Consultant.

Candidatul ideal:
- Bune abilitati de comunicare;
- Orientare spre client;
- Disponibilitate de a lucra full-time, alternativ si in weekend-uri.

Responsabilitati:
- Promoveaza produsele din portofoliu, prezentandu-le beneficiile si rezultatele;
- Ofera consultanta adecvata si solutii potrivite nevoilor fiecarui consumator;
- Mentine expunerea produselor din portofoliu in rafturi conform strategiilor si indicatiilor primite;
- Verifica, periodic, produsele dermato-cosmetice existente in gestiune (calitate, aspect exterior, valabilitate etc.);
- Implementeaza campaniile promotionale si aplica instructiunile cu privire la distribuirea de materiale promotionale.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- bonus din vanzari;
- asigurare medicala privata.