Consultant servicii financiare & asigurari MAN (24 luni) in Bucuresti

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Minim 1 an experinta in vazari sau servicii financiare;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Foarte bune cunostinte MS Office: Word, Excel, PowerPoint;
- Foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- Persoana orientata catre detalii, multi-tasking, motivata, cu atitudine proactiva, amabila, dornica de a gasi solutii si de a veni permanent in intampinarea solicitarilor si nevoilor clientilor si colegilor.

Descrierea jobului

Pozitia de C onsultant servicii financiare si asigurari MAN (perioada determinata 24 luni) este locata la MHS Truck & Bus din Militari.

- Promovarea produselor Porsche Finance Group Romania;
- Oferirea de consultanta cu privire la produsele financiare si de asigurari ale Porsche Finance Group si suport administrativ aferent activitatii de finantare;
- Oferirea de asistenta post-vanzare;
- Gestionarea bazei de date clienti;
- Amplasarea optima in showroom a materialelor promotionale (implementare si mentinere a standardului de marketing Porsche Finance Group RO);
- Intocmirea de rapoarte saptamanale de activitate;
- Sinteza lunara a rapoartelor de activitate .