Contabil in Bucuresti

Cerinte:

  • experienta in salarizare
  • cunoscatoare Excel
  • limba engleza
  • limba germana constituie avantaj.

Descrierea jobului

  •  intocmeste acte justificative si documente contabile, cu respectarea formularelor si regulilor de alcatuire si completare in vigoare;
  •  inregistreaza documente contabile in mod cronologic si sistematic in evidenta contabila;
  • efectueaza operatiunile contabile sintetic si analitic si ia toate masurile ca evidenta sa fie la zi;
  • claseaza si pastreaza toate actele justificative de cheltuieli, documente contabile, fisele, balantele de verificare si raspunde de arhiva financiar-contabila;

Cu disponibilitate plecare din tara.

 Se ofera salariu atractiv.

Rugam candidatii cu experienta sa aplice la anut cu CV.

Despre companie

E-Accounting este o firma de servicii profesionale menite sa ajute companiile mici si mijlocii sa se dezvolte lasand activitatile operationale in seama expertilor. Solutiile noastre personalizate si accesibile ii ajuta semnificativ pe cei din conducerea companiilor sa economiseasca timp si resurse financiare, permitandu-le sa isi concentreze eforturile pe maximizarea si profitabilitatea afacerii lor de baza. Multi dintre clientii nostri au recuperat peste 50% din costurile lor cu departamentul financiar-contabil si au devenit in acelasi timp mai eficienti si mai competitivi pe piata. Personalizarea structurii planului de conturi pentru clientii nostri a condus de asemenea la obtinerea unor rapoarte specifice nevoilor lor si la identificarea cu usurinta a problemelor cheie care stau la baza intregii activitati.