Coordonator D2D Prepaid & Postpaid Arges,Valcea,Teleorman in Piteşti

Candidatul ideal

Experienta anterioara vanzare directa D2D ( preferabil telecomunicatii fixe si/sau mobile);

- Experienta in coordonarea unei echipe, minim 1 an;
- Abilitati de vanzare si negociere, abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi;
- Auto-motivat si cu spirit de echipa;
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office).
- Traininguri de vanzari, negociere, leadership – reprezinta un avantaj;
- Capacitatea de a-i instrui pe altii;
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

- Organizeaza si coordoneaza activitatea agentilor din echipe ;
- Coordoneaza si monitorizeaza aplicarea strategiei de evolutie in piata conform solicitarilor companiei;
- Stabileste criterii de performanta si urmareste realizarea acestora de catre angajatii aflati in subordine;
- Elaboreaza si redacteaza rapoarte catre superiorii directi, la termenele stabilite de catre acestia;
- Promoveaza si vinde serviciile companiei;
- Participa activ in vanzarea de produse si servicii urmand procedurile companiei;
- Realizeaza planurile de vanzari setate;

OFERTA
- Program in functie de routing prestabilit;
- Pachet salarial fix;
- Bonusuri in functie de realizari;
- Sansa de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic, alaturi de cei mai buni in domeniu;
- Programe de dezvoltare