Coordonator Farmacii Valcea, Gorj in Vâlcea

Candidatul ideal

•Studii superioare finalizate- obligatoriu absolvent Facultate Farmacie;
•Experiență de minim 1 an pe o poziție de Farmacist Diriginte ;
•Cunoștințe bune de MS Office;
•Abilități de comunicare și relaționare, negociere și persuasiune;
•Abilități în dezvoltarea echipei: motivarea acesteia și oferirea unui feedback constructiv;
•Posesor permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Responsabilități cheie
•Coordonarea activității unui număr de 9 farmacii prin vizite regulate;
•Monitorizarea respectării procedurilor de lucru și un management eficient al echipei;
•Motivarea, dezvoltarea și evaluarea permanentă a echipei, în funcție de obiectivele companiei;
•Implementarea politicilor comerciale și a planului de dezvoltare ale companiei;
•Training și suport pentru integrarea personalului în sistemul de lucru;
•Implementarea strategiei de vânzări prin analiza rapoartelor de vânzări și identificarea de soluții de optimizare a pârghiilor de vânzări.

Beneficii
•Salariu fix motivant;
•Grilă de bonusuri atractivă, bazată pe indicatorii de performanță manageriali;
•Alte beneficii: Training-uri de specialitate, beneficii corporate, tichete de masă;
•Laptop, telefon și masină de serviciu.