Coordonator operatiuni – Departament Online in Bucuresti

Candidatul ideal

Cunostinte bune de Microsoft Excel;
Cunostinte/experienta ERP Navision (Business Central) constituie un avantaj;
Cunostinte/experienta ERP Entersoft constituie un avantaj;
Experienta in domeniul e-commerce si in administrarea unui magazin online;
Disponibilitate de invatare si adaptabilitate;

Descrierea jobului

Confirmarea comenticu clientii si procesarea comenzilor plasate in platformele online: sportcouture.ro, vgenerations.ro, fashiondeals.ro, kidzsport.ro
Verificarea comenzilor online cu stocul de marfa;
Trimiterea comenzilor catre operatorul logistic;
Preluarea si procesare comenzi si retururi;
Verificare si actualizare stocuri;
Facturare comenzi si stornare plata pentru retururi;
Persoana de legatura cu operatorul logistic si firma de curierat;
Verificarea incasarilor in platforma online;
Emiterea documentelor de transport conform comenzilor primite;