Coordonator Productie - Confectii Textile in Târgu Mureş

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru unul din clientii sai, un Coordonator Productie - Confectii Textile (Tg Mures)

Candidatul ideal

  • experienta in productie, de preferat in domeniul confectiilor textile
  • abilitati de coordonare a echipei din subordine
  • cunostinte de limba engleza si de operare programe de calculator la nivem mediu
  • dorinta de a invata si a evolua profesional
  • capacitate de a organiza operatiile de productie si resursele disponibile in vederea realizarii programului de productie in conditiile de timp si calitate solicitate

Descrierea jobului

  • Coordonarea intocmirii normelor si planurilor de productie.
  • Organizarea si verifcarea fuxului de productie, astfel incat sa se asigure realizarea planurilor de productie in conditii de calitate.
  • Controlul indicatorilor de performanta specifci productiei: productivitate-randament.
  • Intocmirea rapoartelor de productie si de calitate zilnice si lunare.
  • Coordonarea activitatii departamentului de calitate.
  • Realizarea comenzilor fara nici un refuz de calitate din partea clientilor.
  • Realizarea si livrarea comenzilor la termenele planifcate.

Oferta :

  • Salariu fix motivant
  • Bonusuri de performanta pentru realizarea obiectivelor
  • Telefon mobil, birotica necesara si suport
  • Independenta profesionala
  • O cariera solida si de succes material si profesional, sprijinita permanent de companie
  • Se asigura transport la/de la locul de munca
  • Tichete de masa
  • Prime acordate cu ocazia sarbatorilor sau a altor evenimente, prevazute in Contractul Colectiv de Munca

Compania

  • Cel mai mare producator de steaguri- bannere- catarge din Romania.
  • Sediul central in Belgia.
  • Experienta de peste 100 de ani in domeniul.

Poți aplica direct prin Adecco aici