Cosmeticiana in Bucuresti

Candidatul ideal

Salonul Angel Rose cauta o persoana serioasa care sa fi terminat curs cosmetica !

Avem nevoie de o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila sa interactioneze cu orice fel de clienta.
Cautam o persoana serioasa, comunicativa dispusa sa invete. Viitoarea persoana angajata trebuie sa inteleaga ca daca oferim servicii de calitate incasarile vor creste iar venitul ei deasemenea.

Responsabilitati:

- cosmetica clasica ( epilare cu ceara, pensat, tratamente clasice, masaj facial )
- executarea de epilare definitiva SPL si tratamente corporale ( se asigura training );
- realizarea programarilor;
- evidenta incasarilor;
- curatenie la locul de munca.

Beneficii:

- salariu 1700 ron + carte de munca 8 ore +comision target din incasari ( SE AJUNGE LA 2200-2300 LEI )
- bonusuri
- pachete de fidelizare-la finalul lunii angajata primeste un voucher de 300 ron in care poate face ce proceduri doreste la noi in salon
- program de luni-vineri 12.00-20.00 si sambata 9.00-15.00; 2 sambete libere ( se lucreaza o sambata da, una nu )

salonul se afla in zona centrala, aprox 5 min de mers pe jos de la metrou! 2 sedii Unirii si Dristor. postul este pentru sediul Dristor.