Curier 4000 RON/NET in Timisoara

Candidatul ideal

Cautam - Curier Livrator Sofer cu Masina personala, Xdelivery, Glovo

Pentru cei ce vor sa faca si Glovo comisionul este de 3 %, Pentru contractul de munca pe 2 ore se va retine din salariu suma de 60 lei/saptamâna, suma ce include serviciul de resurse umane (adeverinte, etc.) + asigurarea medicala de sanatate.

Ești o persoană activă căreia îi plac experiențele noi ? Atunci hai în echipa noastră:
Calitățile candidatului ideal:
-Sociabil cu clienții și stafful din restaurante
-Cunoaște bine orașul
-Se descurcă în situații complexe
-Bune abilități în utilizarea aplicațiilor pentru curieri

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilități sunt acelea de a livra produsele comandate de clienți prin intermediul aplicației.
-Te vei asigura că ai luat comanda corectă de la restaurant și o livrezi în cel mai scurt timp la destinație.
-Vei avea grijă de integritatea produselor și te vei asigura că există sigilii pe comandă
Este necesar autovehicul propriu sau scooter.
-Combustibilul este decontat de către companie.