Curieri Takeaway in Timisoara

Descrierea postului

Takeaway este cel mai mare specialist in livrarea Food din Romania, care livreaza peste 350 de milioane de Mancaruri in fiecare an. Acestia opereaza o retea de peste 16.000 de curieri independenti

Unele dintre avantaje:

Companie de lunga durata si respectata, cu o munca consistenta
Lucrati dupa propriul program, cu un accent real pe flexibilitate
Retea dedicata de curierat independent
Munca locala, astfel incat nu va trebui sa conduceti departe
Pot folosi Masina, Bicicleta, Trotineta, Scooterul, Motorul
Cerinte de telefon: smartphone Android
0733388820

Cerinte

- sa detineti un vehicul (bicicleta, motor scooter sau masina)
- sa detineti un telefon smart pentru aplicatie