Customer Relationship Officer ING Office Timisoara Aries in Timisoara

Candidatul ideal

Daca stii despre tine ca:

Ai studii superioare finalizate, cu afinitate pentru domeniul economic;
Stii sa lucrezi in Word, Excel, Power Point si Outlook;
Relationezi si comunici foarte bine cu oricine;
Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
Iti place sa interactionezi cu clientii si ai experienta anterioara intr-un rol similar.

Descrierea jobului

Misiunea ta:

Sa fii un ambasador al produselor si serviciilor ING Bank, dedicate clientilor persoane fizice.

Ce vei face in acest rol?

Promovezi in front-office produsele si serviciile bancare ale ING Bank destinate persoanelor fizice (conturi, carduri, credite, asigurari, fonduri mutuale);
Participi activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative;
Oferi consultanta clientilor si ii sprijini in realizarea operatiunilor;
Inregistrezi/actualizezi informatiile primite de la clientii nostri in programele ING;
Identifici solutii pentru clienti si dezvolti relatii pe termen lung.

Vino in echipa ING Office. Te asteapta:

Experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere;
O organizatie orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;
Colegi veseli si ambitiosi, gata oricand sa te ajute.