Customer Support Specialist - Full time/Part time in Argeş

Candidatul ideal

Cautam o persoana dedicata si responsabila pentru pozitia de Customer Support Specialist.

Daca te regasesti in urmatoarele randuri, nu ezita sa aplici!

  • Empatie, profesionalism si receptivitate;
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Orientat catre client, atent la detalii;
  • Bun cunoscator al pachetului Microsoft Office si al limbii engleze;
  • Disponibil pentru un program de lucru in ture de luni pana sambata, (programul de lucru se poate desfasura in 4, 6 sau 8 ore/zi, de luni pana vineri in intervalul orar 08.00-20.00, iar sambata intre orele 08.00-15.00)

Principalele responsabilitati:

  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Oferirea informatiilor despre abonamente si modalitatea de a accesa consultatiile de specialitate;
  • Programarea sau reprogramarea pacientilor la consultatii si investigatii medicale;
  • Ofera informatii pacientilor in ceea ce priveste pregatirea anterioara necesara efectuarii diferitelor investigatii medicale;
  • Solutionarea solicitarilor / plangerilor clientilor.

Lucrand la noi vei avea:

  • Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;
  • Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;
  • Programe de training specializat;
  • Program de lucru flexibil.

Despre companie

Grupul Medicover este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii medicale private din Europa Centrală și de Est și oferă servicii medicale integrate pacienților din 14 țări europene (România, Polonia, Suedia, Turcia, Ungaria, Germania, Marea Britanie, Ucraina, Belarus, Bulgaria, Serbia, Georgia, Republica Moldova, Rusia), cu peste 100 de clinici Medicover, 80 de laboratoare, 400 puncte de recoltare, peste 6,5 milioane de pacienți anual și peste de angajați. Ȋn România, Medicover este prezent de peste 22 ani pe piața serviciilor medicale private și dispune de o rețea de 25 clinici proprii în București și în țară (Timișoara, Cluj-Napoca, Constanța, Iași, Ploiești, Brașov, Galați, Pitești) și un spital generalist – Spitalul Medicover.

Anunţ expirat