Data Specialist with French (A2/B1) in Bucuresti

Candidatul ideal

Iti doresti sa incepi parcursul profesional in domeniul bancar si ai cunostinte de limba franceza la nivel incepator, cel putin?

Pentru clientul nostru, o companie multinationala cunoscuta ca lider in domeniul serviciilor bancare, suntem in cautarea unui Data Specialist cu limba franceza la nivel incepator.

Ne dorim sa ai:

  • Cunostinte de limba franceza la nivel incepator cel putin (nivelul A2, B1 de preferat);
  • Abilitati foarte bune de comunicare;
  • Motivatie si dorinta de dezvoltare profesionala;
  • Atentie la detalii si pasiune pentru domeniul bancar;
  • Orintare catre lucru in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Sa examinezi fișierele clienților pentru identificarea documentelor lipsă sau incomplete;
  • Sa soliciti documentele lipsă conform procedurilor interne și ale proiectului;
  • Sa completezi dosarul clientului cu documentele lipsa;
  • Sa utilizezi Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) dar si instrumente precum CRM si EMC.
  • 291020AC