Dermo Consultant_Bucuresti in Bucuresti

Adecco Romania recruteaza DermoConsultant pentru clientul sau, compania nr 1 in domeniul produselor cosmetice.

Cerinte:
- Iti plac produsele cosmetice si cele de ingrijire personala si iti doresti o cariera intr-o companie cu notorietate
- Esti o persoana organizata si atenta la detalii
- Ai abilitati bune de comunicare
- Dai dovada de usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale si ai o atitudine pozitiva
- Daca ai experienta profesionala este un avantaj
- Ai minim studii medii

Descrierea jobului:

- Promoveaza produsele din portofoliu, prezentandu-le beneficiile si rezultatele
- Ofera consultanta adecvata si solutii potrivite nevoilor fiecarui consumator
- Efectueaza sedintele de dermo-analiza, iar in urma rezultatelor obtinute va consilia clientii finali privind diversele caracteristicii ale pielii si va recomanda gama adecvata de produse
- Monitorizeaza in permanenta produsele competitioare
- intretine in bune conditii echipamentele de lucru utilizate
- Implementeaza campaniile promotionale si aplica instructiunile cu privire la distribuirea de materiale promotionale

Beneficii:
- Castiguri salariale atractive
- Tichete de masa
- Bonusuri
- Abonament de servicii medicale la o clinica privata

Te asteptam in echipa noastra!
Poți aplica direct prin Adecco aici