Director Marketing in Craiova

Candidatul ideal

Bune abilităţi verbale şi de scriere,
Un simţ bun pentru evaluarea condiţiilor de pe piaţă şi a nevoilor consumatorilor şi clienţilor,
Bune abilităţi organizaţionale,
Dezvolta politici de preturi pentru produsele deja lansate pe piata sau pentru cele noi.
Creativitate, energie şi entuziasm în conceperea şi implementarea campaniilor,
Încredere în propriile propuneri sau în evaluarea ideilor,
Cunoaşterea unei limbi straine;
Dorință de perfecţionare continuă.

Descrierea jobului

Cerinte:
- experienta in domeniu vanzari/marketing constituie avantaj;
- studii superioare;
- experienta in post studii superioare minim 3 ani;
- posesor permis cat B;
- capacitate organizatorica si dezvoltare;
- cunoscator limba engleza- nivel mediu;
- cunoscator PC word, excel;
- experienta Seap/achizitii publice.

Se ofera:
- pachet salarial atractiv;
- bonus consistent per targhet;
- auto;
- laptop;
- telefon;
- program flexibil;
- sansa de promovare si acesare functii de conducere.