Director Societate Comerciala in Baia Mare

Candidatul ideal

Un prim rol – Director Societate Comerciala - se va implica in buna derulare a desfasurarii activitatii din cadrul depozitului situat in Baia Mare si Targu Mures iar cel de-al doilea rol, va coordona activitatea depozitului din Braila.

- Studii superioare, de preferinta juridice sau economice;
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara;
- Excelente abilitati de comunicare si interpersonale;
- Capacitate de coordonare a activitatilor specifice;
- Capacitate de lucru sub presiune si in conditii de respectare a termenelor impuse, orientare spre rezultate.

Descrierea jobului

- Este responsabil pentru managementul de zi cu zi a intregii activitatii;
- Raspunde de organizarea logistica si eficienta a depozitului;
- Se va ocupa de dezvoltarea afacerii, planificarea operationala, relatii cu clientii;
- Indentifica noi oportunitati de colaborare;
- Mentine si transmite un standard de profesionalism in realizarea activitatilor.