DIRECTOR VANZARI BISTRITA in Bistriţa

Candidatul ideal

- Studii superioare;
​- Buna cunoastere a mediului de afaceri local;
- Experienta anterioara in vanzari IMM in domeniul bancar;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare, capacitate de influenta si negociere;
- Focus spre rezultat si dezvoltarea afacerii;
- Flexibilitate si adaptabilitate;
​- Disponibilitate pentru munca de teren;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Promoveaza si vinde produsele societatii, oferind clientilor consiliere financiara;
- Reprezinta forta de vanzare pe segmentul de clienti PJ si promoveaza imaginea societatii;
- Urmareste evolutia relatiilor cu clientii din portofoliul detinut si fidelizarea acestora;
​- Analizeaza si verifica documentele necesare acordarii creditului.

BENEFICII:
- Pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute;
- Tichete de masa.