Dispecer/a transport international - planner in Satu Mare

Angajam dispecer/a pentru firma de transport persoane international.

Cerinte:

Limba Maghiara vorbita si scrisa
Cunostinte de geografie
Cunostinte de utilizare a calculatorului
Experienta in relatii cu publicul.

Descrierea jobului:

Preluarea apelurilor/rezervărilor venite din partea clienților
Abilități de rezolvare a problemelor
Crearea traseelor de transport.

Noi iti oferim:

Salariu atractiv
Posibilitatea de a te promova in cadrul firmei
Feedback pentru a te ajuta sa te dezvolti
O echipa ambitioasa intr-o atmosfera prietenoasa

Te asteptam cu CV-ul tau!

Despre companie

Corin Express Line ofera experienta a peste 15 ani de calatorii sigure si rapide pe intreg teritoriul Austriei si Germaniei. Inceputurile activitatii noastre dateaza din anul 2000, Moment in care am inceput prin a furniza servicii specializate de transport pentru soferii firmelor de leasing si import autoturisme din zona judetului Satu Mare.