Dispeceri transport program deszapeziri in Sibiu

Candidatul ideal

1.Prezentarea la timp la locul de munca, respectarea programului de lucru conform dispozitiilor trasate de conducerea unitatii.
2.Neparasirea locului de munca pentru motive netemeinice, iar pentru cazuri speciale aceasta este permisa numai cu aprobarea administratorului.
3.Este interzisa prezentarea la locul de munca in stare de oboseala avansata sau dupa consumarea bauturilor alcoolice.
4.Pastreaza si respecta conditiile de igiena sanitara a unitatii si normele de igiena personala.
5.Adopta o atitudine receptiva fata de problemele create in cadrul unitatii si informeaza la timp conducerea de problemele de ordin tehnic, organizatoric si functional, pentru rezolvarea lor si asigurarea continuitatii activitatii desfasurate.
8.Nu creaza, nu intretine si nu alimenteaza tensiuni relationale cu colegii de serviciu si/sau cu conducerea unitatii.

Descrierea jobului

1.Anunta administratorul unitatii pentru orice eveniment legat de desfasurarea in bune conditii a activitatii.
2.Raspunde prompt si eficient la apelurile telefonice primite.
3.Pastreaza confidentialitatea informatiilor existente in societate si nu se angajeaza in acte de natura concurentei neloiale.
4.Respecta si aplica intocmai normele generale si speciale privind protectia muncii si P.S.I.
5.Informeaza conducerea privind orice control ce se desfasoara asupra societatii si nu ofera nici o informatie organelor de control fara avizarea unitatii.
6.Adopta un comportament respectuos si politicos cu colegii de serviciu.
7.Consemneaza in raportul de activitate, la intrarea sau iesirea din tura, orice probleme legate de activitatea de serviciu.
8.Duce la indeplinire intocmai si la timp, toate dispozitiile trasate de administratorul societatii sau inlocuitorii acestuia, legate de sarcinile de serviciu.