Distribuitor exclusiv in Galaţi

Descrierea postului

Oferim oricarei persoane juridice (PFA, II, etc) interesate oportunitatea de a deveni DISTRIBUITOR ZONAL EXCLUSIV.
Suntem IMPORTATOR UNIC in Romania de: VANILINA NATURALA (utilizata in cofetarie-patiserie, prod. biscuiti, etc), a 3 BRANDURI UNICE in lume de CAFEA, ETICHETE COMESTIBILE pentru paine, etc.

Suntem din 1995 PRODUCATOR de AMBALAJE FLEXIBILE (ex.:pungi) utilizate in industria alimentara.

Suntem singura firma din S-E a tarii care prelucreaza (re-bobineaza) folie de aluminiu.

Avem si alte sectoare de activitate.

Cerinte

Intelegerea specificului pietelor si a produselor ce urmeaza a fi comercializate.
Dorinta reala de a munci in interesul propriu sau al familiei.
Dorinta de a evolua.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Training initial si continuu pentru intelegerea produselor ce urmeaza a fi distribuite.
Acordarea de discount-uri personalizate pt. fiecare grupa de produse.