Electrician in Lugoj

Responsabilitati principale:

• Aplică procedurile de întreținere preventivă și inspecție ale instalațiilor electrice și ale instrumentației, în conformitate cu procedurile interne si planul de lucru comunicat.

• Efectuează intervențiile corective asupra instalațiilor electrice în conformitate cu planul de acțiune comunicat.

• Efectuează lucrările de întreținere și de reparație ale instalațiilor electrice și ale instrumentației în conformitate cu instrucțiunile și procedurile de lucru și cu manualele de operare, asigurând respectarea standardelor de calitate ale proceselor și produselor.

    Cerințe:

    • Diploma de electrician sau liceu industrial cu profil electric.

     •Experienta in domeniul electric.

    • Persoană dinamică, atenta la detalii.

    • Bune abilități de comunicare și de lucru în echipă.

    • Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi) .

    Pachet oferit:

    • Pachet salarial atractiv.

    • Tichete de masa in valoare de 15 lei din prima zi lucrata.

    • Transport gratuit pe raza municipiului Lugoj si in zonele limitrofe.

    • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica.

    • Ore suplimentare platite.

    • Prima de prezenta.

    • Spor de noapte pentru orele lucrate in schimb de noapte.

    Despre companie

    Societate care isi desfasoara activitatea in domeniul prelucrarii lemnului.